KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15652003
nr 1565 2003
Bo Yson Sjöberg
(1915-1994), Sverige
Oljemålning, Stockholmsmotiv. Signerad a tergo. Olja på pannå, 20x23 cm, yttermått inklusive ram: 24x27 cm
Bo Yson Sjöberg, svensk målare född i Stockholm 1915, död 1994.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 september 2023
kl 18:13:52
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
450 kr
6
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
6
500 kr
7
25 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Bo Yson Sjöberg
Läs mer om Bo Yson Sjöberg